brand: "smartspec"
price: "₱6071"
---
# SmartSpec Magnetic Multifunction DC12V/24V LED Strobe Beacon Amber single flash Warning light
**Brand:** smartspec
## Best For
- smartspec enthusiasts
## Why This Product
- Trusted smartspec brand quality
## Description
Height: 9.5 cm Base diameter: 13 cm Weight: 415g Packing size: 13.5*13.5*10.9 cm Material: ABS and PC lens Color: Amber Voltage: 12V / 24V light source : LED light Application: Car / Truck / Emergency Car Special Features: Magnetic DC12V/24V LED Strobe Beacon Amber Warning light