| ASIN | B0CHGKS7HG |
| Age Range Description | Adult |
| Amazon Bestseller | #9,389 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #1,194 in Cell Phone Basic Cases |
| Brand | Spigen |
| Color | matte black |
| Compatible Device Size Maximum | 0.79 Decimeters |
| Compatible Devices | Sony WF-1000XM5 |
| Compatible Phone Models | Sony WF-1000XM5 |
| Customer Reviews | 4.4 4.4 out of 5 stars (1,402) |
| Enclosure Material | Metal, Thermoplastic Polyurethane |
| Form Factor | Case |
| Item Dimensions | 31 x 45 x 79 mm |